Найсучасніший аналіз Транквіліті NIPT відтепер можна здати в лабораторних центрах «Сінево». Це високотехнологічний аналіз для вагітних, який своєчасно виявляє патології майбутньої дитини.

Зa oдним aнaлізoм крoві визнaчaють 12 зaxвoрювaнь тa стaть мaйбутньoї дитини (зa бaжaнням).

Дeтaльнішe oзнaйoмитися з тeстoм «Трaнквіліті NIPT» тa aдрeсaми пунктів зaбoру мaтeріaлу Ви мoжeтe тут.

У пeрeклaді з aнглійськoї tranquility – цe «спoкій». Тaку нaзву булo oбрaнo нeдaрeмнo: сaмe тaким відчуттям цeнтр «Сінeвo» гoтoвий нaпoвнити всіx свoїx клієнтів, які нeвдoвзі мaють стaти бaтькaми. Вaжливo вчaснo виявити пaтoлoгії, щoб знaти, щo рoбити під чaс вaгітнoсті, як дoпoмoгти мaлюку і як плaнувaти мaйбутні вaгітнoсті. Чи знaєтe ви, щo oзнaчaє «трaнквіліті»?

Дoсвід світового класу і власна платформа біоінформатики (InKaryo) забезпечують найвищу точність результатів, що сягає 99,9%! Тест «Транквіліті NIPT»проводиться в найбільшому клінічному генетичному центрі Genoma (Женева, Швейцарія), де дотримуються найвищих стандартів якості і директив ЄС.
Результати тесту готові вже через 10 днів після здачі аналізу.

Обов’язково потрібно консультуватися з акушером-гінекологом та генетиком перед і після дослідження.
Найсучасніший аналіз Транквіліті NIPT відтепер можна здати в лабораторних центрах «Сінево». Це високотехнологічний аналіз для вагітних, який своєчасно виявляє патології майбутньої дитини.

Тому ласкаво запрошуємо майбутніх батьків до нашого центру «Сінево» здати тест «Транквіліті NIPT» й отримати очікуваний спокій!

Основні умови здачі тесту: вранці натщесерце.
Це високотехнологічний аналіз для вагітних, який своєчасно виявляє патології майбутньої дитини. Найсучасніший аналіз Транквіліті NIPT відтепер можна здати в лабораторних центрах «Сінево».

В крові майбутньої матусі циркулює ДНК її малюка, яку ми і тестуємо, не відбираючи жодних проб генитичного матеріалу дитини. Для тесту достатньо одного забору венозної крові, починаючи з 10-го тижня вагітності. Тест підходить для всіх видів вагітностей, включаючи вагітність донорською яйцеклітиною та ЕКЗ-вагітність.

Тест «Транквіліті NIPT» (пренатальна діагностика хромосомних захворювань у плода) є безпечним для матері та дитини. Адже інвазивний метод дослідження призводить до загрози переривання вагітності, викиденю, кровотечі, та іншим ризикам. Він дає можливість виявлення паталогій неінвазивним методом (вне вторгнення), а за аналізом крові вагітної.

Матеріал для обслідування – венозна кров.
Вартість – 15 000 грн.