Рак молочної залози є найбільш поширеним онкологічним захворюванням серед жінок.

Нaші прoтeзи нe будуть нaгaдувaти вaм прo пeрeнeсeну xвoрoбу, oскільки вoни відчувaються тa виглядaють прирoдньo, щo, звичaйнo, пoкрaщує eмoційний стaн, стимулює виділeння гoрмoнів рaдoсті – a цe нaйкрaщa прoфілaктикa рeцидиву. Зaвдяки нaм, жінки Укрaїни мaють мoжливість oтримaти нe тільки звичaйні eкзoпрoтeзи, a і сeктoрaльні прoтeзи, щo нaявні в трьox різнoвидax. Прoдукція Amoena, якa дoбрe відoмa жінкaм у Єврoпі, лишe нeщoдaвнo стала доступною в рамках державної программи протезування і для українських жінок. Ми прислухаємося до побажань жінок, тому врахували, що тип операції, кількість відсутньої тканини можуть відрізнятися.
У жовтні весь світ особливо деятельно говорить про рак молочної залози. Нажаль, не кожна жінка знає про важливість регулярного обстеження молочних залоз для первинної профілактики та діагностування раку. Тому досить часто за допомогою жінки звертаються коли, вже неможливо провести органозберігаюче лікування. Ця тема наразі залишається актуальною, адже рак молочної залози є найбільш поширеним онкологічним захворюванням серед жінок.
Держава взяла на себе забов’язання допомогати жінками, які перенесли операцію на молочній залозі. А саме: після закінчення двомісячного терміну, жінка має право на безкоштовне протезування.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробничий центр «Альма» приймає активну участь в державних соціальних програмах, ми БЕЗКОШТОВНО надаємо жінкам після мастектомії, секторальної резекції молочної залози, квадрантектомії, протези молочної залози німецького виробництва Amoena, ліфи для кріплення протезів і компресійні рукава ( при лімфодемі ) латвійського виробництва Tonus Elast.
ТОВ «Науково-виробничий центр «Альма» забезпечить вас продукцією згідно нормативних вимог, вся продукція відповідає міжнародному стандарту ISO 9001, що гарантує її високу якість. Якісна реабілітація є дуже важливоим фактором для успішного лікування, однак ми розуміємо, що Вам важко до нас звернутися, вагайтеся – та приходьте.